• Ново
Labuduo VR Очила Додатоци, VR Очила Замена за Перење Home(Црна)

Labuduo VR Очила Додатоци, VR Очила Замена за Перење Home(Црна)

DEN 400.80
Залиха

Износ

ЕКОЛОШКИ : Користете висок степен на еколошки силика гел, кој е безбеден и хигиенски и кожата пријателски.Анти истекување дизајн може да се спречи светлина истекување и донесе комфорно VR игри искуство.

Декларирани својства

Item Type:
VR Glasses Silicone Accessories Set
Material:
Silicone
Type:
Host protective cover, face mask, handle kit, touch controller handle cover, thumb stick cap, lens protective cover, cleaning cloth.
Applicable Model:
Suitable for Quest 2
Package List:
1 x Host Protective Cover :
1 x Face M :

Најдобри предлози