• Ново
Ѕидот Кука Ѕид Оркестарот Организатор Кошница Шарени Лавра Животни Зборови Шема Mail Складирање Кутија - за Entryway/Кујна/Канцеларија

Ѕидот Кука Ѕид Оркестарот Организатор Кошница Шарени Лавра Животни Зборови Шема Mail Складирање Кутија - за

DEN 1874.40
Залиха

Износ

Материјал : Ѕид Кука е изработен од тврда пластика, со микрофибер кожа на фронт, кој е лесно да се избрише.Големина : складирање мрежа : 6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm; Кука висина : 1.4 во/3.5 cm; печатење област 7.0x2.7 во/18x7 cm;.Повод : ѕид-монтирани Кука складирање кутија може да се користи неискористени ѕид простор да се создаде дополнителен простор за складирање.Тоа може да биде поставен насекаде, на влезот, зад вратата, спална соба, дневна соба, кујна, ходник, гаража, канцеларија и на други места кои треба повеќе простор за складирање.Функција : простор за складирање може да се одржи мали предмети како што се e-mail пораки, моливи, ножици, и Кука може да се откажам автомобил копчиња, lanyards, чадори, кујнски прибор, крпи, престилки, итн.Лесно да пристапите и да се откажам, тоа може да се задржи на работи во ред.Инсталација : Лесно да се инсталира, само откине филмот на грбот и се држи на ѕидот.Товарот капацитет треба да биде помалку од 2 KG, во случај назад лепак не е доволно силна.

Декларирани својства

Најдобри предлози