• Ново
Висина Колосек, 0-150mm Висина Caliper, за Машини за Изградба Дома Декорација

Висина Колосек, 0-150mm Висина Caliper, за Машини за Изградба Дома Декорација

DEN 1727.76
Залиха

Износ

Зема со копчето за ресетирање за zeroing за мерење на релативната.Дигиталниот дисплеј е дизајниран специјално за дограма, која може да се користи за да се постави на висина од видов ножеви.Дизајниран со тешки нерѓосувачки челик база на стоење на нозе, па тоа би постабилна.Направени од инженеринг пластика, висока цврстина, отпорност на абење и е во употреба.Дигитален дисплеј, лесно може да се прочитаат податоците.Направени од инженеринг пластика, висока цврстина, отпорност на абење и е во употреба.Дизајниран со тешки нерѓосувачки челик база на стоење на нозе, па тоа би постабилна.Дигитален дисплеј, лесно може да се прочитаат податоците.Зема со копчето за ресетирање за zeroing за мерење на релативната.Дигиталниот дисплеј е дизајниран специјално за дограма, која може да се користи за да се постави на висина од видов ножеви.

Декларирани својства

Material:
Plastic
Weight:
1070g/37.7oz
Measuring Range:
0-150mm
Battery:
3V button cell (Not included) 
Package List:
1 x Digital Height Gauge :

Најдобри предлози