• Ново
LONGWIN 6x8 Стакло Рамка за Притисне Цвеќиња Злато Octagon Виси на Ѕидот Виси Рамка Двојно Двострано Месинг Стакло Рамка за Herbarium Сушен Лист Уметнички дела Растенија Пример

LONGWIN 6x8 Стакло Рамка за Притисне Цвеќиња Злато Octagon Виси на Ѕидот Виси Рамка Двојно Двострано Месинг

DEN 383.76
Залиха

Износ

Материјал : геометриски herbarium рамка направена од метал страни со 2 парче од тешки стакло.Спецификација : мерки 152x203mm(6x8in), нето тежина : 450g(1lb).Разни употреба : гроздобер ѕид виси слика рамки совршен за да се прикажат фотографии, растенија, сушен лист , сушени цвеќиња, притисне цвеќиња, herbarium, уметнички дела, постер.Лесен за користење : лизгачки мал клип на страна да се отвори на две парчиња на шарки стакло.Ова тогаш ви овозможува да "сендвич" вашиот тенок богатство објект во место.Елегантен Дизајн : Геометриски облик се направи простор за повеќе живописни и донесе бескрајно reverie, можете да поставите 2 слики назад кон назад и да виси тоа.Материјал : геометриски herbarium рамка направена од злато боја метални страни со 2 парче од тешки стакло.Разни употреба : гроздобер ѕид виси слика рамки совршен за да се прикажат фотографии, растенија, сушен лист , сушени цвеќиња, притисне цвеќиња, herbarium, уметнички дела, постер.Елегантен Дизајн : Геометриски облик се направи простор за повеќе живописни и донесе бескрајно reverie.Подарок идеја : совршен подарок за вашите пријатели, мамо, наставник, сопруга, ќерка, баба итн.

Декларирани својства

measures 152x203mm(6x8in), net weight:
450g(1lb).

Најдобри предлози