• Ново
Zripool Голема Моќ Батеријата Аквариум Воздушна Пумпа Риболов Aerator Кислород Diffuserated Живи Мамки Аквариум Алатка

Zripool Голема Моќ Батеријата Аквариум Воздушна Пумпа Риболов Aerator Кислород Diffuserated Живи Мамки Аквариум

DEN 647.76
Залиха

Износ

Карактеристики : .Доста моторни погодна за вечер риболов.Прилагодливи нерѓосувачки челик клип за телевизија мамка кофа.Вклучуваат нераскинливо воздух-камен & флексибилни воздух црева.Longlife тип на мотор за енергија од батеријата. 100% сосема нов и висок квалитет.Карактеристики : Доста моторни погодна за вечер риболов.Прилагодливи нерѓосувачки челик клип за телевизија мамка кофа.Вклучуваат нераскинливо воздух-камен & флексибилни воздух црева.Longlife тип на мотор за енергија од батеријата.Дијафрагмата тип на мотор мазна емитуваше систем.Тешко hi-отпорност на случај.Риболов Воздушна Пумпа само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : ABS Облик : Правоаголник Оксигенираната Опсег : 500ml Извор на Енергија : 2 x 1.5 V Батерии (НЕ се вклучени) Големина : 13.5x8x3.5cm/5.31x3.15x1.38" Боја : Бела Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Риболов Воздушна Пумпа (без мало пакет).

Декларирани својства

Material:
ABS
Shape:
Rectangle
Oxygenated Range:
500ml
Power Source:
2 x 1.5V Batteries (NOT included)
Size:
13.5x8x3.5cm/5.31x3.15x1.38''
Color:
White
Quantity:
1 Pc

Најдобри предлози