• Ново
ZJDU Куче Чекори 4 Чекори Куче по Скалите за да се Добие На Високо Кревет на Кат и Пет Чекори Дома Или Преносни Патување,Оптоварување 50kg (Боја : Црна)

ZJDU Куче Чекори 4 Чекори Куче по Скалите за да се Добие На Високо Кревет на Кат и Пет Чекори Дома Или Преносни

DEN 6868.80
Залиха

Износ

❃ Тоа има голема еластичност и го поддржува куче,Поставите чекор кривина според кучето е нагоре и надолу по скалите за да се зголеми заштитата на кучето е ' рбетот. ❃ Мала тежина и преносливо,на пет скали се цврсти, но изненадувачки лесен. ❃ Може да се движи низ куќата како што е потребно или да ги со вас кога ќе патуваат. ❃ Употреба : Овој производ е погоден за домашни миленици и кучиња.Тоа може да се наоѓа веднаш до креветот, кревет, итн., така вашето домашно милениче може слободно да ползи нагоре и надолу за да се избегне домашни миленици, паѓа, телото повреди и други несреќи. ❃ Им помогне на вашето домашно милениче да се оди во кревет, троседот или повеќе, одлична за помалите и постарите кучиња, мачки.Име на производ : Пет Stairs Material : СТП+ тешко високо еластична sponge Size : Како што е прикажано во димензија drawing Quantity : 1 piece Product Карактеристики : Покриени со анти-лизгачки матгарантира безбедноста и comfort High враќа поддршка памук, нема колапс деформација, кучињата може да се искачи слободно да играат.

Декларирани својства

Најдобри предлози