• Ново
Вратата Поблиску Алуминиум Пневматски Баферот за Позиционирање Вратата Поблиску Хидраулични Поблиску Дома Хардвер Монтажа, со Упатството(S)

Вратата Поблиску Алуминиум Пневматски Баферот за Позиционирање Вратата Поблиску Хидраулични Поблиску Дома Хардвер

DEN 1936.80
Залиха

Износ

ФЛЕКСИБИЛНИ ПРИЛАГОДУВАЊА : Оваа врата поблиску флексибилни прилагодувања, зголемената прилагодливи функција, погоден за голем број на врати.АПЛИКАЦИЈА ЗА : Овој производ има широк спектар на апликации, кои се користат за дрвени врати, алуминиум алуминиумски врати и оган врати.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : За инсталација е едноставен и лесен за користење, само ги користат мал електричен вежба, и нерѓосувачки челик врата може да се заварени.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа врата поблиску е изработен од специјален highstrength материјали, за да бидете сигурни дека времето за затворена вратата за да го користите уредот, тивко и ефикасно работење.EXELLENT ПЕРФОРМАНСИ : Пневматски дизајн, без масло истекување, не е лесно да се погодени од температура, добар квалитет.Со упатството, оваа врата поблиску е едноставен за користење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Вратата Поблиску Материјал : Алуминиум Легура Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : Како што е прикажано на сликата Апликација : се Користи за дрвени врати, алуминиум алуминиумски врати и оган врати.Пакет Листа : 1 x Вратата Поблиску 1 x Упатството 5 x Завртка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Closer
Material:
Aluminum Alloy
Color:
As shown in the picture
Size:
As shown in the picture
Application:
Used for wooden doors, aluminum alloy doors and fire doors.
Package List:
1 x Door Closer :
1 x Instruction Manual :
5 x Screw :
Note:
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози