• Ново
THINDUST Зима Вратот Потоплите Gaiter - Windproof ладното време Лицето Маска за Мажи и Жени

THINDUST Зима Вратот Потоплите Gaiter - Windproof ладното време Лицето Маска за Мажи и Жени

DEN 263.76
Залиха

Износ

МУЛТИ-ЦЕЛ ВРАТОТ ПОТОПЛИТЕ : Можете да го користите како вратот gaiter или вратот потоплите да се задржи вашиот врат топло, исто така, може да се користат како капа кога ќе се возат или да го користите како половина лицето маска кога скијање, тоа ќе се заштити кожата од оштетување на студениот ветар.Различни од обичните еден, нашиот производ е повеќе практични.Може да остане форма добро и не исчезнат.Ние се земе сè сериозно.Секој производ е строго проверени, пред да се продаваат.Со висок квалитет ткаенини и напредна технологија на производство, ние цврсто веруваме дека тоа може да живее до вашите очекувања.ПОСЕБНИ И ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : Усвоен adavanced технологија, одлична работилница, четири игли шест линии.Направи вратот потоплите потрајни, го користите подолго време.Тешко да се pilling, дури и по миење тоа многу пати.Изработен од еластичен материјал, тоа ви одговара без оглед на она што вашата обемот на главата или вратот турнеја е.Совршен за скијање, сноубординг, јава, трчање, риболов или кога не некои работа на ладно време.ОДГОВАРААТ ЗА DIFFEREa NT ПРИЛИКИ : За некои луѓе кои сакаат отворено спортот , оваа вратот потопол е погодна.Тоа може да се користи на различни начини, што сте единствени во различни ситуации.Обезбедување на висок квалитет на производите на нашите клиенти е бренд филозофијата на THINDUST.Добиете тоа, имаат пријатен зима.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО : Ова вратот потопло со добра еластичност, кога го носат, не премногу силно или премногу лабава.Со висок квалитет ткаенини и напредна технологија на производство, ние цврсто веруваме дека тоа може да живее до вашите очекувања.

Декларирани својства

Најдобри предлози