• Ново
LONGLONG Вратот Потоплите Gaiter - Зима се Згусне Мека гума за џвакање Руно Скијање Лице Шамија Маска

LONGLONG Вратот Потоплите Gaiter - Зима се Згусне Мека гума за џвакање Руно Скијање Лице Шамија Маска

DEN 406.80
Залиха

Износ

Заштедите пари, а добар избор за вас.Еластична затворање.Можете да флексибилно прилагодување на ова копче според вашите потреби.Ние ги користиме четири-игла шест-жица процес да се направи нашите лето вратот gaiter поудобно да се вклопи во нашата кожа.Ние се прилагоди на овие дише маска според потребите на нашите клиенти.РАЗНОВРСНА ВРАТОТ GAITER : Овој подолг и подебел вратот gaiter е мултифункционален, во ладно време, можете да го користите како вратот потоплите, beanie, топло лицето маска, пиратски шапка, тоа може да и топло вашето лице и врат кога ќе се извршуваат активности на отворено во зима.Секој може да го носат овој вратот потопол, бидејќи ние ги користиме прилагодливи јаже да дизајн и производство на тоа.Извршување на извонредност е целта на LONGLONG.И тоа ќе биде силен и може да се користи за многу години.можете да го користите како лицето маска, вратот потоплите, вратот gaiter, се соочуваат со шамија, вратот капак, тоа ќе биде многу убаво избор за вас ако носиш кога ќе скијање, планинарење.Имаме строго селектирани квалитетот на овие прашина лицето маска пред пратката да се осигура дека може да се добијат задоволителни производи.Ние дизајниран оваа windproof маска за да се направи тоа како што е совршен помошник за вашиот спортови на отворено.Користење на топла ткаенина, па тоа може да се заштити вашето лице и врат од ветрот и прашина и да се задржи топло сите времиња.Нашите ладното време лицето маска е разноврсна и тоа може да ги исполни вашите различни потреби.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ : Со 4-начин се водат дизајн го прави овој вратот потоплите да ги собере сите на главата и на вратот,без разлика дали се мажи или жени, еластичен и дише, да ги задржи вашиот врат, носот и устата потопол и удобно, а апсорбира влага брзо, дури и во кол време, Можете да уживате во вашите активности, Тоа е зошто сте среќни сите времиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози