• Ново
Вратот Зацврстување Крем, Вратот Затегнување На Крем, Против Стареење & Навремено Вратот Крем, Затегнување На Кожата, Помага Двојно Брадата, Турција Вратот Tightener, П

Вратот Зацврстување Крем, Вратот Затегнување На Крем, Против Стареење & Навремено Вратот Крем, Затегнување

DEN 407.76
Залиха

Износ

【АНТИ-НАВРЕМЕНО & СТЕГНЕ & ЛИФТ】 - видлив ефект на вратот набори, двојно брадата, мало, creaky и темно вратот на кожата.Brightens тонот на кожата и го намалува досадна кожата, ја подобрува релаксација на вратот на кожата, ја подобрува еластичноста на кожата.Одлична хидратација, ја прави кожата мека и мазна и покажува поставен на вратот. 【Се ТРКАЛААТ БРАНИК МАСАЖА ДИЗАЈН ДИЗАЈН】 - V облик на двојно ролери масажа дизајн носи и нова надградба на вратот крем.Прилагодување на вратот структура механика, слободни вашите раце.На мирис поени на силиконски масажа со овој вратот крем можат ефикасно да се забрза апсорпција на кожата и нежно масажа на вашата кожа, дури и со сила. 【АНТИ-СТАРЕЕЊЕТО СОСТОЈКИ】 - Ова вратот-зацврстување крем е 99% збогатен со природни растителни екстракти.Тоа содржи голем број на анти-стареењето, хранлива и навлажнувачки состојки и е збогатена со колаген и еластин да се стегне и подмладување на кожата. 【ШИРОКА ПРИМЕНА ВРАТОТ КРЕМ】 - Ова вратот зацврстување крем не се однесува само на вратот, но и на други делови од телото како на пример, nasolabial збира, челото брчките и лимфна дренажа, целосно навлажнувачки, погоден за сите типови на кожа, а и на жените и на мажите. 【Навлажнувачки】 : Подобрување на сува и досадна кожа брчки, ублажување на брчките на вратот, се борат тврдоглав знаци на стареење, вклучувајќи ги и фините линии, брчките, палачинка на кожата, бојата, и губење на elasticit.

Декларирани својства

Најдобри предлози