• Ново
D&D PowerDrive D540H160 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive D540H160 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 1318.80
Залиха

Износ

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.D540 H160 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D540 H160 Појас Тип DH Двојно Двострано мерење на Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 54 1371.6 Врвот Ширина 1.6 40.64 Појас Длабочина 0.234 5.9436 Материјал Neoprene Заб Профил DH.Произведено во Кина.

Декларирани својства

Најдобри предлози