• Ново
Мали корпата за Ѓубре со Капак Лесна Прилично во Мали Цвеќиња Мала Розева и Светло Сина Цвеќиња со Дрво Нозе Wastebasket Едноставни Човечки Круг Ѓубре за Отпадоци за Куј?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Лесна Прилично во Мали Цвеќиња Мала Розева и Светло Сина Цвеќиња со Дрво Нозе

DEN 1545.60
Залиха

Износ

Капакот може да се спречи ширењето на ѓубре мирис и да се спречи вашиот непослушен миленици од излегува ѓубре во ѓубре може.Велат дека НЕМА да лош мирис и неуредна. - Убави модел на површината на мали ѓубре може да го прави тоа не како корпата за ѓубре, но одликување, кое што одговара на вашата соба. - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.На зголемената дизајн е полесно да се чисти, а тоа е чиста и хигиенски, и тоа не е лесно да се акумулира ѓубре.【Удобен Дизајн】 8. - Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел или снимање светлината. 【Магија капак дизајн】 Само еден прст е потребно за лесно отворање и затворање на капакот, кои совршено ги крие вашиот ѓубре торба и на вашата приватност.9 Литри на ѓубре. - Лесно & санитарна употребаефикасно крие ѓубре и го задржува кеса ѓубре во место. Можат да може да се одржи до 7 Литар/1.Тоа може да се користи како украс за да одговараат на вашиот простор. 【Лесен за употреба】 На цилиндрични дизајн го прави ѓубре може да има без мртви агли и лесно се чистат. - Пред превозот, ние внимателно ќе ги провери секој производ да се обезбеди дека производот е здрава и пакувани внимателно да се осигура дека потрошувачите добиваат задоволително производи. - Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм во вашиот дом.Тој е опремен со хуманизирано внатрешна рамка, и ѓубрето, торба е лесно да се поправи и да го замени. - Поради различни следи модели, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата.

Декларирани својства

Најдобри предлози