• Ново
Мали корпата за Ѓубре со Капак Портрет на една Симпатична унгарски Vizsla Маѓар Vizsla Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад Бин Притиснете Покрие Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања ?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Портрет на една Симпатична унгарски Vizsla Маѓар Vizsla Ѓубре за Отпадоци Круг

DEN 1679.76
Залиха

Износ

8 литри капацитет.Тоа не изгледа како на корпата за ѓубре, но тоа се повеќе убави, а земајќи ги во предвид функцијата на корпата за ѓубре.3 инчи) дијаметар (8.И нашите производи се достапни во различни стилови и модели, па можете слободно да натпревар нив да се саканата сцена.Ова е единствена ѓубре може да специјално дизајниран за вашиот дом.На корпата за ѓубре со капак, така што ѓубрето, се содржани и надвор од очите, го спречува мириси од кои произлегуваат и се спречува миленици од превртување на корпата за ѓубре.7 инчи), 7 литри / 1.Ние веруваме дека овој вид на корпата за ѓубре може да се направи вашата соба повеќе живописни и интересни. 【Warmhearted Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од денот на приемот на пораката.Шемите на нашите ѓубре може да се различни и нови, ние ќе произведе нови производи со висок квалитет редовно, стилови покрие модерна, ретро, селски, апстракт, цртан филм и така натаму, секогаш може да се најде најсоодветен за вас во нашата продавница.Ова бебе/пет доказ ѓубре може да е сосема погодна да биде ставен во тесен простор, како што било тенок површина во кујната или бањата, која може да ни помогне да го спаси соба простор. 【Погоден за различни сцени】Совршен за користење во која било област од својот дом, како што се бања, кујна, спална соба, дневна соба, тоалет, condos, RVs, кабини, канцеларија, ученичкиот дом, хотел, или дури и некоја пелена ѓубре може да ако треба, овие едноставен, модерен, и супер функционална скандинавските ѓубре лименки нема да ве изневерам.

Декларирани својства

Најдобри предлози