• Ново
A|X ARMANI EXCHANGE Мажите Двоен Слој Логото Quilted Puffer Јакна

A|X ARMANI EXCHANGE Мажите Двоен Слој Логото Quilted Puffer Јакна

DEN 2746.80
Залиха

Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Polyamide.Увезени.Патент затворање.Место Чисти.Двојна Боја Обвивка.Puffer Јакна.Кул стилови толкува со позадината на градот светла.Зимска атмосфера пристап во комбинација со сребрена облоги скратува & фолија.

Декларирани својства

Најдобри предлози