• Ново
XBOX 360 Универзална Медиуми Далечинска Контрола

XBOX 360 Универзална Медиуми Далечинска Контрола

DEN 359.76
Залиха

Износ

Овој далечински управувач е наменета за Microsoft XBOX 360 Конзолата само.Контрола има функција копчиња за да Пуштите Музика или да се види Двд-а десно од вашата конзола.Потребни 2 x AA батерии.Компатибилен Со Xbox 360 / Xbox 360 Тенок.Ве молиме забележете : Оваа не е произведен од страна на Microsoft.Сосема нов далечински кој е компатибилен со Microsoft Xbox 360 конзоли за играта.Овозможува лесна контрола за репродукција на DVD или гледање на филмови на вашиот Xbox 360 и има 26 копчиња вклучувајќи го и вашиот стандард на моќ и Y, X, A, B копче.

Декларирани својства

Најдобри предлози