• Ново
Sipahh Млеко Ароматичните Слама - Какао Грав, Чоколадо - 50% помалку Шеќер од другите млеко цевчиња. (10 Парчиња)

Sipahh Млеко Ароматичните Слама - Какао Грав, Чоколадо - 50% помалку Шеќер од другите млеко цевчиња. (10 Парчиња)

DEN 154.80
Залиха

Износ

За помалку од една 1/2 лажичка шеќер по слама.Благо Вкус, Лесно засладен, Дел Контролирани.Природно боја и вкус.Без конзерванси.Погоден за млечни слободни диети.Возбудлива вкусови вашите деца ќе го САКАМ (И така ќе ви!).Вкус Име : Какао Грав, Чоколадо | Големина : 10 Count (Пакување од 1).

Декларирани својства

Најдобри предлози