• Ново
Жица Терминали Т‑Допрете Жица Конектори Конектори Асортиман Комплет Изолирани Машки Терминали Асортиман на Електрична Жица(Сина)

Жица Терминали Т‑Допрете Жица Конектори Конектори Асортиман Комплет Изолирани Машки Терминали Асортиман на

DEN 426.96
Залиха

Износ

Може да биде вклучен во директно, тоа може да биде изваден и reconnected ако вклучен во погрешно.4 in Package Листата : 120 x Главната Линија 120 x Splitteror40 x Црвено Главната Линија И Splitter40 x Плава Главната Линија И Splitter40 x Жолта Главната Линија И Splitter.Тоа може да се обезбеди дека жици не се изложени и да се избегне искрење. Со транспарентни школка, можете да видите ако жици се губат, многу безбедно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Opticom, Opticom Splice
  • Ново

Opticom, Opticom Splice

DEN 13113.60

Влакна Тип : OS2 Број на Влакна : 12 Адаптер Боја : Зелена.Материјал : Циркони Керамички.Конектор Тип 1 : LC / АП�