• Ново
JEONSWOD 1PCS Мулти-Порта Закачалка Пластични Сушење Рек Чување Облека Полица Домаќинство Мултифункционален Тај Рек Пластика Бела Шамија Rack (Боја : Б)

JEONSWOD 1PCS Мулти-Порта Закачалка Пластични Сушење Рек Чување Облека Полица Домаќинство Мултифункционален

DEN 4416.00
Залиха

Износ

Материјал : ABS.На закачалката во голема мера може да го спаси вашиот плакар простор.Ограничен домови и станови.Чувајте ги вашите шамија, вратоврска со цел, без брчки.Карактеристики : трајни, заштедите простор, лесен за употреба.Опис : На закачалката во голема мера може да го спаси вашиот плакар простор.Ограничен домови и станови.Чувајте ги вашите шамија, вратоврска со цел, без брчки.Спецификации : Тип : зачувате простор на hangers Material : ABS.Количина : 1 PCSCharacteristics : трајни, заштедите простор, лесно да се use Sizes : мали 35 * 19.5 CM во големина : 35 * 32 CMNote : Поради прирачник за мерење, големината може да се 1-2cm грешка Поради различни монитор, бојата може да има разлика.Description Made на материјал за долго време и издржливи употреба.Многу е лесно да се повлече ако е потребно да се движат на линијата назад во неговата случај за лесни за складирање.Се користи за бесење влажни костими за капење, бебе облека, нежни дека не може да биде машина за исушени.Голем плус на секое дома, хотел, дома & отворено, перална.

Декларирани својства

Најдобри предлози