• Ново
MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 3pcs Бренд Замена Хлапак Главата RQ32 Жилет Сечилото Главата RQ1150 RQ1160 RQ1190 RQ1180 RQ310 RQ330 Мрежа Одговара за Philips

MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 3pcs Бренд Замена Хлапак Главата RQ32 Жилет Сечилото Главата RQ1150

DEN 591.84
Залиха

Износ

-100% Нов, Без Пакет. - Производот : Хлапак замена на главата (Машина + Чешел). - Лесно да се инсталира. - Чистење на жилет пред да ја инсталирате. - Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел.Опис : Компатибилен со RQ32 RQ11 Овие универзални глави, исто така, се компатибилна со следниве хлапак Одговара За Philips : RQ310 RQ311 RQ320 RQ328 RQ330 RQ331 RQ338 RQ350 RQ360 RQ361 RQ370 RQ371 RQ380 YS523 YS526 YS528 RQ1150 RQ1151 RQ1155 RQ1160 RQ1180 RQ1190 RQ1160 CC RQ1180 CC RQ1131 RQ1141 RQ1145 RQ1175 RQ1195 RQ1150 X RQ1160 X RQ1180 X RQ1185 RQ1190 X RQ1195 3 x Хлапак Главата (Машина +Чешел) без пакет.

Декларирани својства

Најдобри предлози