• Ново
(Пакување од 25) Caplugs: 5/16 да 3/8 Круг Црна Винил Флексибилни Крајот Капа - Топ Завртка Тема Заштитник Безбедност Покрие | за 0.312 Инчен Цевка Пост Цевки Род OD Покрие - 1 Внат

(Пакување од 25) Caplugs: 5/16 да 3/8 Круг Црна Винил Флексибилни Крајот Капа - Топ Завртка Тема Заштитник

DEN 356.40
Залиха

Износ

(Пакување од 25) Caplugs : 5/16" да 3/8" Круг Црна Винил Флексибилни Крајот Капа - Топ Завртка Тема Заштитник Безбедност Покритие за 0.312 Инчен Цевка Пост Цевки Род OD Покрие - 1" внатре Height.by SBD. * Винил капи се екстремно флексибилни и издржливи заштитни куќишта кои се идеални за употреба како конец за заштитници, прашина и влага заптивки. * ** избира големина што одговара или е малку помал од надвор мерење на цевка или црево.OD е Strechable од 1/16" од очигледна.Слајд овие флексибилни капи и тие се придржува за сит се вклопуваат.Црна Винил Круг Флексибилни Крајот Капа Гром Завртка Гумен Конец Заштитник Безбедност Капак. * Caps се 1" високи / длабоки да се обезбеди сигурен одговара.Материјал : Винил.Направени од мека ПВЦ "гума како" што ќе се одржи за години на употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози