• Ново
Здрав машина 304 Зачекори Нерѓосувачки Челик Кабел Вратоврска 4.6300 Тока Силна Метал Кабел Обврзувачки Зачекори Кабел Врзуваат за Пакување Здрав Кутија (Боја : 71000mm)

Здрав машина 304 Зачекори Нерѓосувачки Челик Кабел Вратоврска 4.6300 Тока Силна Метал Кабел Обврзувачки Зачекори

DEN 1816.80
Залиха

Износ

Материјал : 304 материјал.Тип : Авто-заклучување кабел вратоврска.Димензии (ширина x должина) : 4.5*300 (mm).Дебелина : 0.25 mm (mm).Оган оценка : A. Опсег на примена : метал lashing If имате било какви прашања, добредојдени да се консултирате со нас.Ви посакувам среќен шопинг!.

Декларирани својства

Најдобри предлози