• Ново
Неговото Височество Зелена Келн од страна на Afnan 3.4 оз Eau De Parfum Спреј за Жени

Неговото Височество Зелена Келн од страна на Afnan 3.4 оз Eau De Parfum Спреј за Жени

DEN 1687.44
Залиха

Износ

Можете да го прифатат вашиот внатрешен кралот со Afnan е Неговото Височество Зелена.Овој мирис започнува со зачинета топ белешки на питу оревче; румени розова пипер; жилав bittersweet шафран; и смолести зелена cardamom.На блискиот белешки донесе навестување на благоста со tangy цитрус; lemony powdery здравец; и balsamic смирна.

Декларирани својства

Најдобри предлози