• Ново
Travelon Анти-Кражба Класичен од Суштинско значење Гласник Торба (Една Големина, A B/W МАЛ ЦВЕТ ПЕЧАТЕЊЕ)

Travelon Анти-Кражба Класичен од Суштинско значење Гласник Торба (Една Големина, A B/W МАЛ ЦВЕТ ПЕЧАТЕЊЕ)

DEN 839.76
Залиха

Износ

25" рамо капка, 13" висока, 11" широк.RFID блокирање на картичка и пасош слотови.Крстот-тело торба за во коса црта-доказ изградба на кој се прилагодува cut-доказ за околу рака и логото на предната плоча.Заклучување прегради.Боја : A B/W Мал Цвет Печати.

Декларирани својства

Најдобри предлози