• Ново
ZEFS--ESD Хардвер Алатки, ER20 MT3 Collet Чак Носителот CNC Millling Струг Алатки кои Може да Бидат Поддржани Secondhand со Носителот на CNC Премногу

ZEFS--ESD Хардвер Алатки, ER20 MT3 Collet Чак Носителот CNC Millling Струг Алатки кои Може да Бидат Поддржани

DEN 669.60
Залиха

Износ

Височини одделение DN65 јаглероден челик материјал, прецизност groud.Висок степен на DN65 јаглероден челик значителни, прецизност groud. 2 x ER20 MT3 collet чак.Направени со DIN6499 B 0.012 MM (0.0005") работи надвор толеранција.Направени со DIN6499 B 0.012 MM (0.0005") работи надвор толеранција. -ER20 Collet Чак Носителот Millling Струг Tools Widely користи во здодевни, мелничката, дупчење, прислушување, CNC, скулптури и други операциите на обработка, исто така, може да биде поддржана secondhand со носителот на CNC алатка.Опис : ER20 MT3 Collet Чак Носителот CNC Millling Струг Tools Specification : Manikin : ER20 MT3 Drawbar : M12 Features : Широко victimised во здодевни, мелничката, дупчење, прислушување, CNC, скулптури и други операциите на обработка, исто така, може да биде поддржана се користи со носителот на CNC алатка.Пакет се Вклучени : -Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани својства

Manikin:
ER20 MT3
Drawbar:
M12
Features:
Widely victimised in boring, milling, drilling, tapping, CNC, sculpture and other processing operations, also can be supported used with the holder of CNC tool. :
Package Included:
-If you have any questions, please feel free to email us and we will answer you within 24 hours. :

Најдобри предлози