• Ново
PAMBO Среќен Божиќ Градина Знаме - Grinch Живее Тука Божиќ Куќа Знаме 28x40 Инчен

PAMBO Среќен Божиќ Градина Знаме - Grinch Живее Тука Божиќ Куќа Знаме 28x40 Инчен

DEN 503.76
Залиха

Износ

КУЌА СО ГОЛЕМИНА НА ЗНАМЕТО.Ова Знаме е со големина од 28" x 40".ПРЕМИУМ BURLAP МАТЕРИЈАЛ.Eash да се мијат и секој да биде формирана.ДВОЈНО ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ.Без разлика од кој агол ќе се погледне, секогаш можете да видите печатење на знамето.ПРЕКРАСЕН GRINCHMAS ДЕКОРАЦИЈА ИДЕИ.Можете да го поставите во Двор, Градина, Ourdoor било сакате.РИЗИК 45 ДЕНА ПАРИ НАЗАД КУПУВАЊЕ.Се допаѓа или вашите пари назад, без прашања праша за било случаи.

Декларирани својства

Најдобри предлози