• Ново
Бриз Оркестарот Простор Градина Знаме Вооружените Сили USSF Обединетите Членка на Воздухот Американски Воени Делта Службен Куќа Декорација Банер Мал Двор Подарок Д

Бриз Оркестарот Простор Градина Знаме Вооружените Сили USSF Обединетите Членка на Воздухот Американски Воени

DEN 430.80
Залиха

Износ

Со гордост се Направени Во САД - Пакет И Производ Дизајниран Во Калифорнија.КУПИТЕ СО ДОВЕРБА - Од Ветре Оркестарот е НИ Овластените Препродавачи.НАПРАВЕНИ ОД ИЗДРЖЛИВ - 100% Дебели Полиестер Ткаенини изградба помага да се спротивстави на абење од честа употреба.ТЕКСТОТ може да се ЧИТА и ДВЕТЕ СТРАНИ - Градина Знаме Двострано Печатење.ИЗДРЖЛИВИ ЗНАМЕ - Двојно крои панели на повеќе редови и висок квалитет на Ракавот за да се обезбеди траен сила.ЖИВОПИСНИ БОИ - Со УВ-Отпорни Задржува Сите Бои Сезона Долго.КАРАКТЕРИСТИКИ - Sleeve Закачалка одговара на стандард Банер/Јарболот, Заградата, Arbors или стојат, се ПРОДАВА Одделно.

Декларирани својства

Најдобри предлози