• Ново
Toland Дом Градина 109537 Дрво Птици 28 x 40 Инчи Декоративни, Куќа Знаме (28 x 40)

Toland Дом Градина 109537 Дрво Птици 28 x 40 Инчи Декоративни, Куќа Знаме (28 x 40)

DEN 527.76
Залиха

Износ

Полиестер.Направен во САД и се Увезени.ИЗДРЖЛИВИ ЗНАМЕ : Toland Дом Градина е трајно затворен, отворено уметност знамиња и знамиња се направени на машина перат 100% полиестер.КУЌА ЗНАМЕ ГОЛЕМИНА : Ова Toland е "Дрво Птици Знаме' е на голема Куќа големина (28 x 40").ПРОИЗВЕДЕНИ ВО САД : Знамиња се печатени во САД создавање на шарени, енергична, светла дизајни од оригинални уметнички дела.ДОМА DÉCOR : Од 1976 Година, Toland е производство на премија, квалитет знамиња кои го прават големи подароци за секоја палуба, патио, тремот или veranda и да се направи шармантен декоративни извештаи за секој двор, тревник или градина.ЕДЕН ДВОСТРАНО ЗНАМЕ : Дизајн е еден двострано со слика печатени и видливи од двете страни додека текстот се појавува точно на една страна.Уметнички знамиња висат убаво од пораби во ракав и тоа е лесно да се префрлат од нашите сезонски знаме дизајни.Боја : Куќа Знаме.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Напредок Гордост Знаме, ЛГБТК Виножито Инклузивно Прогресивна Квир Знамиња,Лезбејка Геј, Бисексуална, Транссексуалците
  • Ново

Напредок Гордост Знаме, ЛГБТК Виножито Инклузивно Прогресивна Квир Знамиња,Лезбејка Геј, Бисексуална, Транссексуалците

DEN 156.48

【ГОЛЕМА ГОРДОСТ ЗНАМЕ】 3'x5' (Висина х Ширина (во метри).Виножито знаме, попозната како геј знаме или на ЛГ