• Ново
Covido Дома Декоративни Божиќ Одмор Grinch Max Куќа Знаме, Божиќ Дедо Ирваси Градина Двор Тревник Партија Надвор Декорација, Зима Farmhouse Отворено Големи Вертикални Burlap Орке

Covido Дома Декоративни Божиќ Одмор Grinch Max Куќа Знаме, Божиќ Дедо Ирваси Градина Двор Тревник Партија Надвор

DEN 503.76
Залиха

Износ

Произведени во Премиум Квалитет : Нова Година знамиња со зелена и куче знак се печатени во премиум colorfast трајна боја да се создаде шарени, енергична, светла дизајни од креативни, оригинални уметнички дела.Издржливи Вертикална Знаме : Водоотпорна и не-кавгата издржливост, Covido Дом Градина е трајно затворен, отворено уметност знамиња и знамиња се направени на машина перат полиестер burlap материјал и се УВ, бледнеат отпорни да ги задржи летање за пролет, лето, есен и зима.Двојно Двострано Знаме : Дизајн е двојно двострано со слика печатени и видлива и од двете страни и текст, исто така, се чита правилно и од двете страни.Уметнички знамиња висат убаво од пораби во ракав и тоа е лесно да се префрлат од нашите сезонски знаме дизајни користење Covido стандард линија на знаме столбови, знамето пол заграда, стои, arbors, и закачалки.Куќа Знаме Димензија : Ова Covido куќа знаме е голема куќа големина (28-28.5 x 40").Дома Farmhouse Décor : Бидејќи 2017, Covido е производство на премија, квалитет знамиња кои го прават големи подароци за секоја палуба, патио, поштенско сандаче, тремот или veranda и да се направи шармантен декоративни извештаи за секој двор, тревник или градина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вид Девојка Рачни Гана Знаме Гана Знаме Држи Знаме Мали Мини Знаме 50 Пакет Круг Врвот Национална Држава Знамиња,Партија
  • Ново

Вид Девојка Рачни Гана Знаме Гана Знаме Држи Знаме Мали Мини Знаме 50 Пакет Круг Врвот Национална Држава Знамиња,Партија

DEN 142.80

Количина : 50 пак се држиме знамиња.Знаме големина : 8.2" x 5.5",се Држи големина : 11.8".Материјал : Пластични ста�