• Ново
Anley Летаат Ветре 3x5 Нозе Кенија Знаме - Живописни Бои и Згаснат Доказ - Платно Насловот и Двојно Stitched - Република Кенија Знамиња Полиестер со Месинг Grommets 3 X 5 Ft

Anley Летаат Ветре 3x5 Нозе Кенија Знаме - Живописни Бои и Згаснат Доказ - Платно Насловот и Двојно Stitched

DEN 286.80
Залиха

Износ

✔ ЛЕТААТ ВЕТРЕ СЕРИЈА - Ова знаме е идеален за ниско правец област.На лесен дизајн им овозможува на знамето да летаат во благо ветре. (НЕ се Препорачува за Супер Windy на Отворено). ✔ ИСЧЕЗНАТ ДОКАЗ - веднаш ќе забележите како неверојатно печати е.Бојата е многу остри и јасни.Покрај тоа, боја се обработува за исчезнат доказ, погоден за употреба на отворено. ✔ ИЗРАБОТКА - Направени од издржлив полиестер.Двојно stitched сите околу работ и да се зајакне со платно насловот и две месинг grommets.Целосно ќе ги почитуваат изработка и квалитетот на ова знаме. ✔ СПЕЦИФИКАЦИЈА - Увезени.Изработени од 100% Полиестер.Пакетот содржи еден ANLEY 3x5 Ft Летаат Ветре Кенија Знаме. ✔ ГАРАНЦИЈА - Ние стоиме зад нашите производи!Сите предмети се продаваат од страна на ANLEY доаѓаат со 3-месечен замена гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Напредок Гордост Знаме, ЛГБТК Виножито Инклузивно Прогресивна Квир Знамиња,Лезбејка Геј, Бисексуална, Транссексуалците
  • Ново

Напредок Гордост Знаме, ЛГБТК Виножито Инклузивно Прогресивна Квир Знамиња,Лезбејка Геј, Бисексуална, Транссексуалците

DEN 156.48

【ГОЛЕМА ГОРДОСТ ЗНАМЕ】 3'x5' (Висина х Ширина (во метри).Виножито знаме, попозната како геј знаме или на ЛГ