• Ново
UXZDX CUJUX Буда Тибетската Сад Музички Бронза Бел Тибетската Бронза Пеење Сад Буда Звук Сад Бронзен Сад Буда Звук Сад (Големина : 5 инчи)

UXZDX CUJUX Буда Тибетската Сад Музички Бронза Бел Тибетската Бронза Пеење Сад Буда Звук Сад Бронзен Сад Буда

DEN 4602.00
Залиха

Износ

Направен од бакар и рачно изработени, тоа носи на повеќето традиционални и најстарите Будистички звуци.Тоа се користи за физичко и ментално климатизација и помага да го намалите стресот.Идеален за креативно размислување и интуитивен пораки за длабока медитација или звук бањи.На мирен и релаксирачки звук на траен мир произведени од ова пеење, сад го претвора вашиот модел во позитивна резонанца.Тоа исто така може да се смести во дом или канцеларија како домаќинство објект.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Тајна Сесии 8
  • Ново

Тајна Сесии 8

DEN 240.00

Диск 1, се меша со Nunez, започнува со H C C R s 'Warped,' реработа на Еди Грант е класичен : 'Време Warp.' Согласност со